Czarter Jachtów na Mazurach -  oficjalne rozpoczęcie sezonu żeglarskiego przy moście obrotowym w Giżycku

 

No i zaczęło się : kolejne oficjalne otwarcie sezonu żeglarskiego na Mazurach za nami, zatem hulaj dusza po jeziorach Mazurskich na całego! Firmy, które oferują czarter jachtów na Mazurach obudziły się z zimowego snu i uwolniły wreszcie spod plandek swe „pociechy”, zatem jest na czym „hulać”. Pierwsze w tym sezonie otwarcie słynnego mostu obrotowego w Giżycku za pomocą 7 i ¾ obrotu odbyło się bez przeszkód. Były oczywiście przemówienia, oklaski i wzajemne podziękowania – taki typowy standardzik na tego typu uroczystościach. Zupełnym przypadkiem udało nam się złapać jeden z naszych jachtów tes 32 na tle mostu cool 

czarter tes 32

Pewnie nie uwierzycie, ale przez to, iż tyle lat pochłania na czarter jachtów na Mazurach, to bardzo rzadko udaje nam się uczestniczyć w mazurskich imprezach. Zawsze, kiedy ludzie się bawią i odpoczywają, my pracujemy… Taka karma. Tym razem udało nam się wybrać, ponieważ nasze dziewczyny rosną i domagają się po prostu takich wypraw. Osobiście, najchętniej uciekłabym na jacht i zacumowała gdzieś w zacisznych szuwarach, bo ludzi było tyle, że z trudem można było się dopchać, aby zrobić kilka zdjęć.

czarter jachtów na mazurach parada

Z przykrością stwierdzam, że chyba inwencja twórcza załóg biorących w paradzie trochę się wyczerpała. W ubiegłych latach, z tego, co słyszałam od znajomych klientów, było dużo więcej jednostek z tak zwanym „jajem”. Dziś zauważyłam w sumie tylko jeden „obiekt”, który naprawdę nas rozbawił. Taki niewysilony, bez reklamy no i z dowodem, że w każdym wieku jaja mieć można – jestem pod wrażeniem i popieram oraz serdecznie pozdrawiam tego Pana!

parada giżycko

Nie zabrakło kilku piratów na skuterach oraz na dużych jachtach spacerowych. Jeden udawał nawet Arkę Noego, a drugi trupę teatralno-muzyczną. Wszyscy dobrze się bawili, bo o to przecież chodziło.

czarter na Mazurach parada

parada kanał Giżycko

 czartery jachtów na mazurach rozpoczecie sezonu

Zauważyłam, że wiele firm reklamuje czarter jachtów na Mazurach właśnie poprzez pokaz własnych jachtów na paradzie. Myślę, że to bardzo fajny pomysł, zważywszy na to, iż wokół aż roi się od potencjalnych klientów. Podglądają jednak sposoby reklamowania w USA na przykład, myślę, że na naszym rodzimym rynku wynajmu jachtów, brakuje jakby wizerunku zadowolonych użytkowników. Jest pięknie obklejony jacht, czasem nawet jakaś flaga z nazwą firmy, która oferuje czarter jachtów na Mazurach, ale nie ma tych ludzi, którzy super się bawią, śpiewają szanty, tańczą… To samo dotyczy folderów reklamowych i stron internetowych: piękne zdjęcia pustych wnętrz jachtów ( no, czasem załapią się jakieś owoce i kieliszki z winem), a nie ma uczestników, którzy traktują czartery jachtów na Mazurach jak najlepszą zabawę.

jacht motorowy mazury

Takie oto przemyślenia mam po dzisiejszej paradzie. Zatem zabieram się do zaplanowania sesji zdjęciowej z żywymi uczestnikami, a nie tylko eksponatami oraz muszę pomyśleć, w jaki sposób zaprezentować nasze jachty na przyszłorocznym otwarciu sezonu. Mam już kilka pomysłów, ale na razie niczego nie zdradzę, bo nie będzie tzw fun’u i elementu zaskoczenia. Cicho liczę również na jakieś podpowiedzi – może Wasza inwencja jeszcze się nie skończyła i macie pomysł na to, co ewentualnie można by dodać do takiej parady, aby totalnie zakasować wszystkich?

 

Na koniec jeszcze spojrzenie na jezioro Niegocin, na którym wcale nie widać, że czarter jachtów na Mazurach już ruszył – pusto jakoś, gdzie te wszystkie jachty z parady??? Czyżby wszyscy rozpoczęli już imprezę? Ludzie, dopiero 14! Mam nadzieję, że Ty drogi czytelniku jeszcze żeglujesz, bo pogoda, jak to na Mazurach, typowo żeglarska: podczas parady bardzo ciepło i słoneczko, potem ostro powiało, zachmurzyło się i ulewa… Zatem jeśli jeszcze dajesz radę na wodzie, a nie w knajpie, wiedz, iż prawdziwym wilkiem morskim zwać się możesz i na respekt zasługujesz! smile Wszystkiego dobrego Kochani Żeglarze w Nowym Sezonie! Ahoj !

 Czarter Jachtow Gizycko

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.