Mjacht najszybszym sposobem na znalezienie jachtu na czarter

 

 

Zastanawiasz się, jak szybko wynająć jacht na Mazurach?

MJacht przychodzi tu z pomocą. Jest  to serwis, skupiający jachty wielu armatorów, na których namiar dostajemy dopiero po wpłacie zaliczki.

mjacht czarter

Temat możliwych problemów z czarterem na Mazurach opisany został już częściowo w poście pt:

6 sposobów na to aby wynająć jacht na Mazurach i nie dostać po kieszeni". Teraz kolejna porcja informacji, które mam nadzieję, ułatwią Ci znalezienie wymarzonej żaglówki, szczególnie w sytuacji braku czasu i codziennego zabiegania.

 

Zasada działania MJacht

 

Serwis MJacht wygląda i działa bardzo prosto i przejrzyście.

 mjacht wyszukiwarka

Pierwsze, co musisz zrobić, to wybrać termin czarteru, typ jachtu i ewentualnie port, z którego chcesz zacząć swój rejs. Serwis daje możliwość filtrowania dostępnych jachtów nawet ze względu na ilość osób, jaką planujemy zabrać w rejs, ilość dni, które chcemy spędzić na jachcie, a nawet max cenę, jaką możemy zapłacić. Jeśli znamy już jacht(z poprzednich rezerwacji), to możemy wpisać jego identyfikator (np. 1527/84 lub 1093/84 - nasze jachty :-)

W przeciwieństwie do innych serwisów, takich jak np. mazury info, znalezienie dostępnych jachtów zajmuje dosłownie kilka sekund.

Klient rezerwujący przez MJacht nie ponosi absolutnie żadnych kosztów transakcji, może zapłacić przelewem lub kartą kredytową.

 

Jakie jachty na czarter w

MJacht?

 

Z tego, co mi wiadomo, na MJachcie dostępne są chyba wszystkie typy jachtów żaglowych i motorowych ( zarówno tych szybkich jak i tych wolnych, spacerowych tzw. Houseboat’ów).

 

Jednostki różnią się między sobą jedynie rokiem produkcji, ilością wyposażenia no i oczywiście ceną. Jachty, które były już wypożyczane przez użytkowników MJacht, posiadają opinie po-rejsowe. Jest to bardzo przydatna opcja, gdyż nawet biorąc pod uwagę subiektywność tych opinii, możemy stwierdzić, czy jacht jest godzien naszej uwagi ( przecież jeśli jacht jest w porządku, to większość opinii będzie bardzo dobra). Z tego, co wiem MJacht opinie obraźliwe i zbyt "ostre" po prostu usuwa.

 mjacht opinie

Źródło: jedna z opinii o naszym jachcie w serwisie MJacht

Reasumując w serwisie MJacht możesz znaleźć bardzo szybko i wygodnie jacht na czarter. Ciekawi mnie czy w przyszłości portal planuje jakąś rozbudowę i ulepszenia?

Pierwsza rezerwacja

 

w MJacht

 

Podczas zeszłego sezonu, dokładnie w lipcu, zadzwonił do mnie znajomy z prośbą o wypożyczenie jachtu. Niestety, wszystkie nasze jednostki były w tym terminie zajęte. Od razu pomyślałam, że zajrzę do MJacht. Szybko wybrałam termin, port oraz jacht. W prawym górnym oknie od razu pojawiła się suma do zapłaty ze wszystkimi zniżkami i zwyżkami oraz wysokością zaliczki do zapłaty.

mjacht kalendarz

Po zaakceptowaniu kwoty kliknęłam tylko na potwierdzenie i dostałam dane do przelewu, który od razu posłałam przez system Dotpay wybierając ikonkę swego banku.

Po wpłaceniu zaliczki dostałam wszystkie dane kontaktowe do armatora jachtu i od razu do niego zadzwoniłam, aby ustalić szczegóły odbioru jachtu.

Cała procedura przebiegała tak szybko i bezproblemowo, że powzięłam decyzję o uruchomieniu takiej rezerwacji u nas na stronie. Doszłam do wniosku, że taki system sprawdza się, oszczędza czas klienta i jest po prostu przyszłościowy. Zatem od tego sezonu również na naszej stronie można zarezerwować jachty automatycznie, bez konieczności dzwonienia i pytania o dostępność terminu.

 

Moje obawy związane z

 

MJacht

Korzystając z serwisu nie napotkałam na większe problemy,natomiast brakowało mi bezpośredniego kontaktu z właścicielem jachtu. Tutaj nie mamy możliwości kontaktowania się z armatorem do czasu wpłaty zaliczki. A co jeśli osoba ta będzie po prostu bardzo nie miła, albo okaże się, że jacht wcale nie jest taki piękny jak na zdjęciach?  Co jeśli zechcę poznać wszystkie tajniki rezerwowanego jachtu, a jedyna osoba, z która mogę porozmawiać to właściciel portalu MJacht, który przecież nie jest w stanie poznać wszystkich jachtów, które za jego pośrednictwem są wynajmowane. Z tego co wiem transakcja jest wiążąca prawnie dla obu stron, a właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za wywiązanie się armatorów jachtów z umowy wynajmu. Na szczęście, jeśli kontakt z armatorem(jeszcze przed czarterem) okaże się „niewypałem”, możemy zrezygnować z rezerwacji  i z tego , co wiem, portal pomaga znaleźć kolejną jednostkę w tej samej cenie. Gorzej jeśli do rozczarowania dojdzie przy odbiorze jachtu, ale takie ryzyko jest również przy tradycyjnym załatwianiu sprawy.

Dla mniej zorientowanych w Szlaku Mazurskim użytkowników, brakuje jakiejś poglądowej mapki obok formularza rezerwacji. Przydałaby się także możliwość wyboru kilku rodzajów jachtów oraz portów naraz.

 

Podsumowanie testu

MJacht

Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu serwisów jako klient, tylko jako armator współpracujący.

W przypadku braku czasu na wertowanie ofert czarteru na portalach typu  Mazury info, bardzo polecam MJacht. Jeśli natomiast cenicie sobie tradycyjny kontakt z armatorem przed dokonaniem rezerwacji, to niestety musicie poświęcić sporo czasu na znalezienie dobrej oferty w interesującym Was terminie, ponieważ w ostatnich latach na Mazurach nastąpił prawdziwy wysyp firm czarterowych, które prześcigają się w reklamie. Niewiele z tych firm posiada prawdziwy system rezerwacji online, a jedynie zwykły formularz kontaktowy.

Napisz koniecznie o swoich

doświadczeniach z MJacht ,

jeśli masz jakieś obawy, to

może będę w stanie Ci pomóc

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.