Zapewne zdarzyło Ci się zastanawiać, dlaczego coraz więcej firm oferujących czarter jachtu na Mazurach ma w swojej ofercie obligatoryjne sprzątanie po rejsie. Pewnie często słyszałeś, że dla niektórych wypucowanie jachtu po czarterze to prawdziwy punkt honoru.

 

Jacht-czarter-sprzatanie

 

 

A może nie widzisz problemu w tym, że na jachcie pozostaną pewne niedociągnięcia w poziomie czystości? W końcu są sprzątaczki, które mogą przyjść i ogarnąć temat.

 

No właśnie – ile osób, tyle podejść. Tylko, że my od lat próbujemy znaleźć tak zwany „złoty środek”, który zadowoli wszystkich ( no-prawie wszystkich).

 

Kiedyś, faktycznie- nie było problemu. Żeglarze dbali o jachty, jak o swoje. Zdarzało się, że jacht po czarterze wracał w lepszym stanie niż przed czarterem. Ale te czasy minęły bezpowrotnie, zmieniają się obyczaje, zmienia się podejście do wynajmowanego sprzętu – no cóż, nam zostaje dostosować się i już.

 

I tak od sposobu do sposobu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie obowiązkowego, płatnego sprzątania, ale w niskiej cenie. Nie zarabiamy na tym, bo musimy zapłacić osobie, która wykonuje dla nas usługę. Zdarza się, że sami chwytamy za szmatki i szczotki, bo jak pewnie wiesz, obecnie w naszym uroczym kraju brakuje rąk do pracy. Uwierz mi jednak- za 80 zł pewnie nie chciałbyś tego robić...

 

Na dowód mojej tezy(że byś jednak nie chciał i że kwota 80 zł, to nie zdzierstwo) przedstawiam poniższe filmiki – opowiadam w nich o tym, co dokładnie robimy na jachcie przed lub po Twoim wyjeździe oraz jak to wygląda.

 

 

 

Mamy nadzieję, że nasz nowy sposób na poradzenie sobie z problemem sprzątania spodoba Ci się i że dzięki niemu zaoszczędzisz trochę cennego czasu potrzebnego na bezpieczny powrót do domu.

 

Jeśli planujesz w tym roku czarter jachtu na Mazurach, to koniecznie skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bardzo dobrą ofertę, której normalnie na naszej stronie nie ma, a którą przygotujemy tylko dla Ciebie. Zapraszamy!

Kliknij buton i zapytaj o termin i rezerwację

REZERWACJA

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.