***

 1. Właścicielem systemu rezerwacji jachtów na stronie WWW.marigo.pl jest firma: PHU Marigo z siedzibą w Kętrzynie. Firma została wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miejskim w Kętrzynie pod numerem 6040. Wszelkie reklamacje oraz Ich rozpatrywanie nastąpi w siedzibie firmy przy ul. Wymiarki 2 w Kętrzynie .
 2. Klientem na stronie WWW.marigo.pl może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
 3. Klient ma możliwość rezerwacji jachtu na www.marigo.pl. poprzez bezpieczne wpłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości czarteru przez internet przy użyciu ważnej karty kredytowej(konieczne jest konto na Pay Pal) lub za pomocą przelewu bankowego.
 4. Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki przez www.marigo.pl jest wiążąca.
 5. Firma PHU Marigo jest upoważniona na podstawie zawartej umowy z Dial Com 24 sp.z.o.o. do przeprowadzania bezpiecznych transakcji internetowych płatności zaliczki.
 6. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności zaliczki online przez www.marigo.pl.
 7. Rezerwacja oraz płatność zaliczki przez system www.marigo.pl jest potwierdzana w trybie automatycznym. Do klienta zostaje wysłana wiadomość e-mail zawierająca nr zamówienia, wszystkie dane finansowe rezerwacji oraz dane właściciela jachtu. Właściciel jachtu jest powiadamiany automatycznie przez system wiadomością sms oraz e-mail, zawierającą nr zamówienia, wszystkie dane finansowe rezerwacji oraz dane klienta.
 8. Po otrzymaniu przez właściela jachtu potwierdzenia , rezerwację uważa się za zakończoną.
 9. Nieprawidłowo wypełnione formularze danych do rezerwacji nie będą realizowane.
 10. Rezerwacje można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 11. Klient ma prawo zrezygnować ze złożonej rezerwacji na warunkach podanych w indywidualnej umowie czarterowej  danego jachtu. Klient ma możliwość zapoznania się z treścią indywidualnej umowy czarterowej Właściciela danego jachtu na podstronie www.marigo.pl, która zawiera informacje o danym jachcie lub jej treść może zostać przesłana na życzenie Klienta przez pracownika WWW.marigo.pl
 12. Kaucję za jacht oraz pozostałą kwotę należną za czarter jachtu ( 70% wartości czarteru) Klient przekazuje bezpośrednio do rąk Właściciela jachtu w dniu odbioru jachtu, w wysokości ustalonej w indywidualnej umowie czarterowej  danego jachtu. Odbiór jachtu odbywa się w porcie TIga Yacht Marina Sztynort.
 13. Za usługi, nie objęte zamówieniem (np. wynajęcie sternika, płatny parking itp.), należność jest uregulowywana na miejscu odbioru jachtu przez Klienta.
 14. Dokonując rezerwacji na stronach internetowych www.marigo.pll Klient wyraża zgodę na umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych PHU Marigo prawnego właściciela strony WWW.marigo.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn.zm.). Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
 15. Klient może żądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
 16. Ceny podane na www.marigo.pl są cenami brutto i wyrażone są w złotych polskich.
 17. Jednostką płatniczą jest złoty (PLN). Przeliczenie kwot wyrażonych w EURO lub USD dokonuje się według kursu z dnia dokonania transakcji. Wszelkie różnice z tytułu płatności mogą wynikać z różnic kursowych transakcji realizowanej przez centrum obsługi karty kredytowej Klienta lub banku Klienta.
 18. Klient może zwrócić się do Właściciela jachtu w celu otrzymania faktury.
 19. Wpłata zaliczki oraz rezerwacja jachtu przez klienta na stronie WWW.marigo.pl jest wiążąca. Po wpłacie zaliczki Klient otrzymuje na adres e-mail od firmy PHU Marigo umowę, którą należy wydrukować , uzupełnic oraz odesłać na adres siedziby firmy w Kętrzynie pocztą zwykłą bądź elektroniczną. Po otrzymaniu podpisanej umowy, właściciel firmy również ją podpisuje oraz odsyła do klienta.Właściciel jachtu ponosi pełną odpowiedzialność za wywiązanie się z zawartej z klientem umowy czarterowej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI dotycząca newslettera w firmie Marigo Czarter Mazury

1. Zapisując sie do newslettera w naszym serwisie wyrażasz zgodę na przyjętą przez nas politykę prywatności, czyli przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu email i imienia.

2. Dane te będą wykorzystywane do informowania Cię co jakiś czas o nowych wpisach na blogu, poradach i ciekawostkach z Mazur oraz  zniżkach, które pojawiły się w naszej ofercie.

3. W każdej chwili możesz wypisać się z naszej listy pisząc na adres zwrotny newslettera słowo NIE.

4. Gwarantujemy, że powierzone nam dane nie zostaną odsprzedane osobom trzecim. 

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
 • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.