AKTUALNA POGODA MAZURY

Pogoda na Mazurach bywa niestety kapryśna, ale prawdziwym żeglarzom to nie przeszkadza ;-) Ponoć pogoda nigdy nie jest zła, tylko ewentualnie ubranie nie jest odpowiednie. Jeśli posiadacie już plan rejsu, możecie tu sprawdzić pogodę w poszczególnych portach na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Kliknijcie po prostu na nazwę portu,a otrzymacie aktualną i przyszłą prognozę z instytutu meteorologii.

 

 

 

                              

 

 

 

                              

 

 

 

                              

 

 

 

                              

  

 

 

                              

              

 

 

                                            

     

 

 

 

                              

  • SZTYNORT CZARTER JACHTÓW MARIGO.PL

  • WĘGORZEWO

  • GIŻYCKO

  • RYN

  • MIKOŁAJKI

  • PISZ

  • RUCIANE NIDA

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.