Czarter jachtów motorowych Mazury

cO NAS WYRÓŻNIA?

Wysoka ocena w Google Maps Opinie. Indywidualne obsługa. Jasne zasady współpracy oraz wieloletnie doświadczenie w czarterze jachtów motorowych.

Nasze jachty motorowe posiadają najwyższy standard wyposażenia oraz zostały zbudowane z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Są bardzo ekonomiczne: przy spokojnym płynięciu zużywają około 3 litrów paliwa na godzinę. Łodzie motorowe na czarter, które tu oferujemy idealnie nadają się na zwiedzanie Mazur!

FUTURA 36 HIGH LINE
Port Sztynort
6-8 osób
Silnik Diesel 45 KM
od 800 PLN /doba
NAUTIKA 1000 SOLEY
Port Sztynort
6-8 osób
Silnik Diesel 30 KM
od 700 PLN /doba
NAUTIKA 830 S
Port Sztynort
4-6 osób
Silnik Yamaha 25 KM Power Trym
od 350 PLN /doba
NEXUS 870 REVO
Port Sztynort
46 osób
Silnik Mercury 25 KM
od 400 PLN /doba
STILLO 30
Port Neptun Giżycko
6-8 osób
Silnik Diesel 45 KM
od 650 PLN /doba
FUTURA 860
Port Ognisty Ptak Ogonki
6-8 osób
Silnik Diesel 33 KM
od 800 PLN /doba

jak najlepiej zarezerwować jacht motorowy?DLACZEGO U NAS?

Warto do nas zadzwonić lub napisać, ponieważ…

  • Jachty motorowe najlepiej rezerwować z dużym wyprzedzeniem, aby mieć pewność dopasowania wybranego terminu do terminu urlopu.
  • Doświadczenie wpływa na wysokość zniżek-napisz, na czym pływałeś oraz ile czasu, ponieważ premiujemy doświadczonych motorowodniaków.
  • Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które posiadamy.
  • Podczas rejsu jachtem motorowym oferujemy serwis oraz wsparcie techniczne.
  • Oferujemy dodatkowe szkolenie, na jachcie motorowym, który planujesz wyczarterować (ustalane indywidualnie – koszt, czas trwania).
  • Twój wyczarterowany jacht motorowy stacjonuje w bardzo atrakcyjnym porcie, w którym cumowanie będziesz miał gratis.
  • Mieszkamy na Mazurach i specjalnie dla Ciebie prowadzimy bloga, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji. Jeśli czegoś tam brakuje, napisz- postaramy się dowiedzieć i odpowiedzieć.

Co naprawdę warto wiedzieć o wynajmowaniu jachtów motorowych?

Lubisz słońce i wodę? A może wędkujesz lub poszukujesz odpoczynku od pracy i chcesz zintegrować się z rodziną bądź przyjaciółmi? Bardzo dobrze trafiłeś – mamy w ofercie bogato wyposażone i komfortowe houseboaty bez uprawnień. Nasza flota to jachty nasze i jachty partnerów, z którymi współpracujemy. Jachty motorowe, które posiadamy są bardzo bogato wyposażone: znajduje się na nich lodówka, sprzęt audio, ogrzewanie, stery strumieniowe, zapinane namioty cabrio i wiele innych. Zapewniamy krótkie szkolenie przed wypłynięciem, oferujemy Państwu pomoc i wsparcie w trakcie trwania rejsu. Nasze czartery to bezpieczeństwo i udany urlop. Zapraszamy!Czytaj więcej