Nautika 1000

Nautika 1000 czarter Mazury


Nautika 1000 Czarter


Dwie bardzo zadbane jachty motorowe typu Nautika 1000 czekają na Ciebie w porcie Ekomarina Giżycko. Jachty posiadają 3 dwuosobowe kabiny. Taka zabudowa umożliwia wypoczynek nawet w 8 osób. Jachty są bardzo bogato wyposażone. Echosonda oraz 2 stery strumieniowe ułatwiają parkowanie jachtem w marinie. Ogrzewanie, prysznic, ciepła woda oraz ogromny kokpit okrywany w razie potrzeby szczelnym namiotem cabrio, ratują urlop na czas niepogody. Nasze jachty spełniają wszelkie wymogi unijne.


Rezerwacja online

Czarter BEZ PATENTU-poradnik

Skontaktuj się z nami

Nautika 1000 czarter – wyposażenie jachtu


Silnik diesla 30 KM 
Kierownica (siłownik hydrauliczny)
3 zamykane kabiny 2-osobowe
WC morskie
Lodówka prąd
Ogrzewanie webasto
Telewizor + wejście USB
Radio Cd/ mp3/USB
Ster strumieniowy x2
Echosonda, stolik kokpitowy
Cabrio

Materace kokpitowe+dziobowe

Nautika 1000 – Dane techniczne łodzi


Długość całkowita 11,5 m
Długość kadłuba 10,5 m
Szerokość maksymalna 3,45 m
Zanurzenie 0,65 m
Wyporność 6 t
Jacht wykonała stocznia DELPHIA YACHTS

 

Houseboat Nautika 1000 – opis jachtu

Poruszanie się po nim, nawet w kilka osób,  nie powoduje zagrożenia. Jacht zabezpieczony jest dookoła relingiem, który pozwala na bezpieczne poruszanie się po nim nawet w czasie pływania. Dodatkowo jacht posiada specjalne uchwyty w części pokładu słonecznego, które zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po nim.

Stabilność jachtu motorowego Nautika

Stanie na burcie tej jednostki, nawet w kilka osób, nie powoduje niebezpiecznych przechyłów stwarzających zagrożenie wypadnięcia. Wygoda  to następna zaleta jachtu NAUTIKA 1000. W części górnej pokładu, w tak zwanej sterówce, znajduje się rozkładany stolik i wygodne miejsca dla 8 osób. Wysokość sterówki wynosi 2,2m, gdzie nawet wysokie osoby mogą poruszać się w pozycji wyprostowanej. W upalne Mazurskie dni i noce jest to idealne miejsce do spożywania wspólnych posiłków i wypoczynku przy ulubionej książce czy grach zespołowych. Duże przeszklone szyby zapewniają doskonały widok na otaczający nas krajobraz Wielkich Jezior Mazurskich.

Nautika 1000 – co znajdziemy pod pokładem?

W dolnej części pokładu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób. Znajduje się w niej wersalka, rozkładany stolik, ława, telewizor z radiem, lodówka, zlew, kuchenka gazowa, zestaw obiadowy i kawowy dla 10 osób, oraz miejsce do przygotowywania posiłków. Z aneksu kuchennego jest wejście do 3 zamykanych kajut i łazienki. Łazienka składa się z automatycznej toalety morskiej, umywalki, prysznica. Podgrzewana woda w bojlerze zapewnia ciepłą wodę na toaletę dla całej załogi. Kajuta dziobowa przeznaczona jest szczególnie dla osób starszych gdyż można poruszać się w niej w pozycji stojącej. Dwie kajuty rufowe są 2 osobowe i do spania trzeba wejść w pozycji pochylonej. Nie mniej jednak jest szeroka, przestrzenna i nasłoneczniona.
We wszystkich pomieszczeniach jachtu znajdują się nawiewy do ogrzewania w przypadku zimnych dni.
Ogrzewanie WEBASTO sterowane jest automatycznie w zależności od warunków pogodowych i zapewnia komfort temperaturowy dla wszystkich pomieszczeń.

Zbiorniki na jachcie Nautika 1000

Na jachcie znajdują się 3 zbiorniki na ciecze. Jeden zbiornik 100L na brudną wodę tylko z toalety. Wskaźnik na tablicy rozdzielczej informuje nas o stanie zapełnienia i konieczności jego opróżnienia. Opróżnianie odbywa się w porcie przy użyciu specjalnej pompy po uprzednim zawiadomieniu Bosmana o takiej potrzebie.
Zbiornik 200L na wodę użytkową do bieżących potrzeb sanitarnych. Nautika 1000 posiada instalację wody pitnej. Poziom napełnienia kontrolujemy na wskaźniku na tablicy rozdzielczej. W przypadku minimalnego poziomu wody uzupełniamy go wykorzystując do tego celu krany ze szlauchami znajdujące się przy miejscach parkingowych jachtów w porcie. Trzeci zbiornik 100L to zbiornik z paliwem. Tak jak w poprzednich przypadkach poziom paliwa kontrolujemy na wskaźniku na tablicy rozdzielczej. Jacht zużywa 3l/h.
Tak w dużym skrócie opowiedziałem o zaletach i wygodach jachtu, NAUTIKA 1000 który mamy w swojej ofercie dla Państwa.

Sterowanie jachtem motorowym Nautika 1000

Na koniec zostawiłem dla wielbicieli starowania i kierowania jachtami krótką obsługę techniczną pływania takim jachtem, która przynosi dużo radości i podnosi prestiż dla sternika w stosunku do pozostałych członków załogi. Mimo swoich dużych gabarytów i sprawiania wrażenia pokaźnych rozmiarów jacht wyposażony jest w nowoczesne systemy ułatwiające sterownie nim nawet w ciasnych portach, co sprawia, że jest przyjazny dla każdego. Pierwsze instruktaże manewrowe udzielane w porcie prawie od razu pozwalają nawet niewprawionym klientom pozbyć się stresu i nabrać zaufania i pewności do prowadzenia takiej jednostki. Wszystko to za pomocą sterów strumieniowych, dziobowego i rufowego. Dzięki nim możemy płynąć bokiem w lewą lub prawą stronę jak i kręcić się dookoła. Pozwala to na łatwe cumowanie w portach przy pomostach nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Przy parkowaniu wprawiony sternik jest w stanie sam dobić do pomostu i bezpiecznie zacumować jacht bez pomocy osób trzecich. Dokładając naszych starań sprawimy szanowny kliencie, że nabierzesz doskonałego doświadczenia w obsłudze naszego jachtu, tak, aby Ty i Twoi przyjaciele mogli przeżyć niezapomniane chwile radości ze spędzenia wakacji na Maurach na naszych jachtach NAUTIKA 1000. Serdecznie zapraszamy w nadchodzącym sezonie.