Arrow
Arrow
Tango 33 - perełka na Mazurach - Znakomite własności nautyczne i bardzo bogate wyposażenie powodują, że Casanova to jeden z najbardziej komfortowych jachtów żaglowych na Mazurach.

Zapraszamy do lektury realnych opinii wystawianych przez naszych dotychczasowych klientów za pomocą portalu FB.
Slider

Wszystkie jachty żaglowe, które oferujemy do czarteru posiadają indywidualną i bardzo dopracowaną zabudowę. Po wielu latach doświadczeń udało nam się opracować rozwiązania, które sprawiają, że nasi goście nie muszą męczyć się z za ciężkim mieczem, masztem czy sterownością jachtu.

W związku z tym, że z naszych usług korzystają głównie rodziny z dziećmi, na każdym jachcie zainstalowano telewizory, lodówki, sprzęt grający, ogrzewanie oraz podzielono przestrzeń na 3 oddzielne kabiny dwu-osobowe ( 2 na rufie i 1 na dziobie). Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy w pełni wyposażony kambuz, podstawowe środki czystości (bio) oraz małą niespodziankę na przywitanie.

Życie na pokładzie ułatwia bimini, które jest tak zaprojektowane, aby umożliwiać ochronę przed deszczem lub palącym słońcem nie tylko podczas postoju , ale także podczas żeglowania. Bimini można połączyć ze szprycbudą i wtedy otrzymujemy wygodną i bezpieczną przestrzeń do biesiadowania portowego.

Manewrowość w porcie zdecydowanie poprawiają silniki strumieniowe połączone ze skrętnymi silnikami . Każda jednostka posiada koło sterowe ze wspomaganiem hydraulicznym oraz elektryczny zapłon silnika.