biuro@marigo.pl
Zadzwoń +48 691 612 066

Czarter jachtów żaglowych Mazury

   TES 32  D

super komfortowy mazurski krążownik, rodzinny, wyposażony w ogrzewanie, ster strumieniowy, bimini, szprycbudę, koło sterowe, silnik skrętny ze sterem, lodówkę, ekskluzywna zabudowa na 3 kabiny 2-osobowe zamykane.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY 

 

 

 

jacht-tango-33

    TANGO 33

prawie 11 m długości, prestiż, szybkość oraz mega komfort w jednym. Wspaniałe właściwości nautyczne w połączeniu z bardzo bogatym wyposażeniem ponadstandardowym, zadowolą nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

 

    MAXUS 26

Bardzo szybki i nowoczesny, reprezentuje nowy design evo- czyli charakterystyczne załamanie linii kadłuba. Idealny na Mazury i dobry na regaty.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

   ANTILA 26 CC 

Świetny, dopracowany jacht, zadziwiająca przestrzeń pod pokładem, pięknie słucha się steru.

 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

    SEDNA 26

Komfort i elegancja oraz szybkość. Wyróżnij się na szlaku !

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

    TWISTER 780

Bardzo znany i lubiany na Mazurach model jachtu. Charakteryzuje się sportową linią i przy odpowiednim wytrymowaniu żagli, może zadziwić prędkością. 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 


Wszystkie jachty żaglowe, które oferujemy do czarteru posiadają indywidualną i bardzo dopracowaną zabudowę. Po wielu latach doświadczeń udało nam się opracować rozwiązania, które sprawiają, że nasi goście nie muszą męczyć się z za ciężkim mieczem, masztem czy sterownością jachtu.

W związku z tym, że z naszych usług korzystają głównie rodziny z dziećmi, na każdym jachcie zainstalowano telewizory, lodówki, sprzęt grający, ogrzewanie oraz podzielono przestrzeń na 3 oddzielne kabiny dwu-osobowe

( 2 na rufie i 1 na dziobie). Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy w pełni wyposażony kambuz, podstawowe środki czystości (bio) oraz małą niespodziankę na przywitanie.

Życie na pokładzie ułatwia bimini, które jest tak zaprojektowane, aby umożliwiać ochronę przed deszczem lub palącym słońcem nie tylko podczas postoju , ale także podczas żeglowania. Bimini można połączyć ze szprycbudą i wtedy otrzymujemy wygodną i bezpieczną przestrzeń do biesiadowania portowego.

Manewrowość w porcie zdecydowanie poprawiają silniki strumieniowe połączone ze skrętnymi silnikami . Każda jednostka posiada koło sterowe ze wspomaganiem hydraulicznym oraz elektryczny zapłon silnika.