Czarter Piękna Góra

Czartery Piękna Góra –Czarter jachtów w malowniczej miejscowości Piękna Góra to niepowtarzalna okazja do odkrycia uroku Mazur w sposób wyjątkowy i komfortowy. Położona na brzegu jednego z najpiękniejszych jezior w regionie, Piękna Góra oferuje doskonałe warunki do zarówno spokojnego żeglowania, jak i aktywnego wypoczynku na wodzie. Planując wynajem łodzi motorowej czy żaglowej w tym miejscu, można liczyć na bogaty wybór nowoczesnych jednostek żaglowych jak i motorowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników turystyki wodnej. Piękna Góra znajduje się prawie po środku Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, dlatego niezależnie od tego, czy planujesz rejs w kierunku Ruciane Nida, czy Węgorzewo, wygodnie zacząć tu czarter. Dodatkowo, profesjonalna obsługa oraz wsparcie lokalnych firm czarterowych gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także pełną satysfakcję z każdej chwili spędzonej na pokładzie.

Piękna Góra to niewielka wieś, która prawie łączy się z prawdziwą stolicą turystyki żeglarskiej- Giżyckiem. Jeśli nie posiadasz własnego auta, można bez problemu zamówić taksówkę, która na pewno nie sprawi, że Twój budżet zostanie nadszarpnięty. Piękna Góra żyje dzięki turystyce. Terytorium wsi Piękna Góra obejmuje również Półwysep Mały Ostrów (zwany również Łabędzim Ostrowiem). „Wdziera” się on  się w głąb Jeziora Kisajno i znany jest z pięknego ośrodka oraz portu zlokalizowanego w centrum tego miejsca.. W bliskim sąsiedztwie, na Jeziorze Kisajno znajduje się wyspa-rezerwat Duży Ostrów – wchodząca w skład archipelagu wysp-rezerwatów na Jeziorze Kisajno, w okolicach których przebiega turystyczny szlak wodny „Łabędzi szlak” objęty strefą ciszy.

Wiele firm oferujących wynajem jachtów posiada tu swoją siedzibę. Znajdziecie tu zarówno jachty motorowe jak i żaglowe na czarter. Piękna Góra położona jest nad jeziorami Tajty Kisajno. Jeziora te połączone są kanałem  o takiej samej nazwie jak cała miejscowość. Firmy czarterujące jachty zlokalizowane są po obu stronach mostu Piękna Góra. Najbardziej znane to Sailor, Netta czy Sygnet.

czarter piękna góra

W portach oferujących czartery Piękna Góra jest dość ciasno, ze względu na ograniczoną przestrzeń i rozwój turystyki wodnej w ostatnich latach. Jeśli szukasz dużego portu z przestronnymi kejami, gdzie można poćwiczyć manewry przed pierwszym wypłynięciem w rejs, zapraszam Cię o Sztynortu. Odległość od Piękna Góra niewielka ( ok 1.5 h płynięcia lub pół godziny jazdy samochodem) ,a warunki portowe rewelacyjne. Czekamy na Ciebie przy kei nr 4 i chętnie pokażemy Ci nasze łodzie.