Daszki Bimini

[vc_row type=”full_width_section”][vc_column][vc_single_image image=”1953″ img_size=”large” alignment=”center”][title type=”title2″]Daszki Bimini[/title][vc_column_text]Daszki bimini  wykonujemy po podaniu przez klienta danych dotyczących długości, wysokości oraz rozpiętości dachu.

Po przesłaniu zdjęć lub rysunku jesteśmy w stanie zaproponować projekt komputerowy 3D gratis.

Średnice stosowanych rur to:

fi 25- bimini

fi 40-platformy kąpielowe lub wieże “ozdobne”

fi 50 wieże do ciągania narciarza lub wake’a.

Cena wyrobu zależna jest od ilości użytych materiałów i jest ustalana indywidualnie na podstawie zaakceptowanego projektu.

 

BIMINI oraz namioty CABRIO do wszystkich typów jachtów (stosujemy tylko najlepsze materiały, czyli stal nierdzewna lub kwasoodporna+materiał wysoce odporny na działanie czynników atmosferycznych typu Sunbrella lub Masacril- uważaj na tanie Bimini sprzedawane na Allegro: rurki aluminiowe bardzo szybko się wyginają, już przy większym wietrze, nie mówiąc o szybszym pływaniu… Materiał użyty do uszycia daszku lub CABRIO też musi być najwyższej jakości, w innym wypadku już nawet po 1 sezonie wyblaknie, porozciąga się i poprzeciera.

Zatem kupując tańsze zamienniki, tylko pozornie oszczędzasz. Nasze produkty objęte są GWARANCJĄ, na wszystkie wystawiamy faktury VAT, ponieważ od lat 12 jesteśmy legalnie działającą firmą i dbającą o jakość produktów oraz przede wszystkim ZADOWOLENIE klienta. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu, ponieważ każdy projekt dopracowujemy wspólnie z klientem, do czasu pełnego zadowolenia i zaakceptowania pomysłu.

 

ZAPRASZAMY!

 

Chętnie udzielę informacji pod numerem telefonu

+48 693 734 645

[/vc_column_text][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]
Oceń strone