Daszki Bimini

Daszki bimini  wykonujemy po podaniu przez klienta danych dotyczących długości, wysokości oraz rozpiętości dachu.

Po przesłaniu zdjęć lub rysunku jesteśmy w stanie zaproponować projekt komputerowy 3D gratis.

Średnice stosowanych rur to:

fi 25- bimini

fi 40-platformy kąpielowe lub wieże „ozdobne”

fi 50 wieże do ciągania narciarza lub wake’a.

Cena wyrobu zależna jest od ilości użytych materiałów i jest ustalana indywidualnie na podstawie zaakceptowanego projektu.

 

BIMINI oraz namioty CABRIO do wszystkich typów jachtów (stosujemy tylko najlepsze materiały, czyli stal nierdzewna lub kwasoodporna+materiał wysoce odporny na działanie czynników atmosferycznych typu Sunbrella lub Masacril- uważaj na tanie Bimini sprzedawane na Allegro: rurki aluminiowe bardzo szybko się wyginają, już przy większym wietrze, nie mówiąc o szybszym pływaniu… Materiał użyty do uszycia daszku lub CABRIO też musi być najwyższej jakości, w innym wypadku już nawet po 1 sezonie wyblaknie, porozciąga się i poprzeciera.

Zatem kupując tańsze zamienniki, tylko pozornie oszczędzasz. Nasze produkty objęte są GWARANCJĄ, na wszystkie wystawiamy faktury VAT, ponieważ od lat 12 jesteśmy legalnie działającą firmą i dbającą o jakość produktów oraz przede wszystkim ZADOWOLENIE klienta. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu, ponieważ każdy projekt dopracowujemy wspólnie z klientem, do czasu pełnego zadowolenia i zaakceptowania pomysłu.

 

ZAPRASZAMY!

 

Chętnie udzielę informacji pod numerem telefonu

+48 693 734 645