Giełda Jachtów Mazury 2022

Giełda jachtów na wodzie to doskonały pomysł aby sprzedać lub kupić łódź. Dużo lepszy niż kupowanie „na sucho”, czyli po obejrzeniu wybranej jednostki w warunkach postoju zimowego. Kupując jacht, który stoi na wodzie, masz możliwość przepłynięcia się nim i sprawdzenia, jak działają wszystkie mechanizmy i urządzenia. Generalnie najlepszych pomysłem przy kupowaniu jachtu, jest wyczarterowanie go na kilka dni i dopiero po tym podjęcie decyzji. Nie wszyscy jednak mają na to czas i właśnie tym osobom polecamy oględziny jachtów, kiedy są one jeszcze na jeziorze. W sezonie 2022 giełda odbędzie się w dniach 22.09-25.09.

Od sezonu 2020 giełda jachtów  na Mazurach odbywać się będzie w porcie Sztynort. Poniżej jeszcze plan giełdy z zeszłorocznego wydarzenia, ale jak tylko otrzymamy aktualne informacje, uzupełnimy dane.

Giełda jachtów Mazury na koniec sezonu żeglarskiego

Październik, mimo, że coraz cieplejszy i bardziej popularny wśród żeglarzy, jednak ciągle oznacza schyłek sezonu czarterowego na Mazurach. Jest to bardzo dobry moment, aby sprzedać lub kupić jacht, ponieważ do nowego sezonu zostanie nam dość czasu na ewentualne naprawy lub modernizacje.oznacza koniec sezonu czarterowego na Mazurach.

Organizatorzy giełdy jachtów postanowili zgromadzić w jednym miejscu jak największą ilość jachtów używanych. Do udziału w wydarzeniu zaproszono również producentów nowych jednostek. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z pomocy specjalistów co do wyceny oraz stanu jachtu, oraz kosztów jego naprawy lub modernizacji. Dla wystawców przewidziano 200 miejsc cumowniczych na wodzie oraz 500 m2 powierzchni wystawowej na lądzie.

Na giełdzie będziesz miał szansę na:

  •  gruntowne przetestowanie jednostek na wodzie,
  •  skorzystanie z portowego dźwigu i dokonania oględzin dna łodzi,
  •  skorzystanie z porady  eksperta w zakresie oceny stanu technicznego łodzi.
    Portal Mazury24.eu objął imprezę patronatem medialnym.

Rezerwacja miejsc i kontakt : + 48 534 155 970
biuro@gieldasztynort.pl

4.3/5 - (3 votes)
Polub nas na Social Media i bądź na bieżąco z Informacjami z Mazur oraz Najlepszymi Ofertami Czarteru

Dodaj komentarz