Czarter jachtów żaglowych Mazury


 jacht żaglowy antila 33

Nowoczesny 11-metrowy jacht żaglowy na 8-10 osób. Bardzo bogate wyposażenie.

Szczegóły >>

jacht żaglowy tango 33

Nowoczesny, 11-metrowy,  przestronny i szybki  jacht żaglowy. Załoga 8-9 osób.

Szczegóły >>

jacht żaglowy tes 32 dreamer

3 jednostki. Bardzo zadbane, wygodne, idealne dla rodzin z dziećmi. Załoga 8-9 osób

Szczegóły >>

maxus-33-czarter-mazury-giżycko-szlak-wielkich-jezior-mazurskich

Nowoczesny 11-metrowy jacht żaglowy na 8-10 osób. 50 m2 żagla. Zabudowa: 3 zamykane, 2-osobowe kabiny+przestronna messa. Silnik skrętny ze sterem, ogrzewanie, lodówka, szprycbuda, WC morskie.

Szczegóły >>

jacht żaglowy sedna 26 na Mazurach

Nowoczesny, prawie 8-metrowy,  przestronny i szybki  jacht żaglowy. Załoga 6+2. Wyposażony w lodówkę i ogrzewanie. 32 m2 żagla.

Szczegóły >>

czarter jachtu sedna 30 Mazury Piękna Góra

9-metrowy, z ogrzewaniem, sterem strumieniowym i lodówką. Załoga 9 osób. Pod pokładem 3 oodzielne, zamykane kabiny. 42 m2 żagla.

Szczegóły >>

bardzo szybki i bezpieczny jacht twister 800 mazurski czarter

Bardzo znany, sportowo-turystyczny, 8-metrowy jacht żaglowy. Załoga 6-8 osób. Ogrzewanie elektryczne, lodówka, bogato wyposażony kambuz. 34 m2 żagla.

Szczegóły >>

antila 26 cc czarter Mazury

Nowoczesny, prawie 8-metrowy wygodny jacht żaglowy. Załoga 6+2. Zamykana kabina dziobowa i jedna rufowa. 35 m2 żagla.

Szczegóły >>

maxus 26 jacht czarter mazury

Bardzo szybki i zwrotny, prawie 8 m długości i 35 m2 żagla. Załoga 6+2.

Szczegóły >>

Wszystkie jachty żaglowe, które oferujemy do czarteru posiadają indywidualną i bardzo dopracowaną zabudowę. Po wielu latach doświadczeń udało nam się opracować rozwiązania, które sprawiają, że nasi goście nie muszą męczyć się z za ciężkim mieczem, masztem czy sterownością jachtu. W związku z tym, że z naszych usług korzystają głównie rodziny z dziećmi, na każdym jachcie zainstalowano telewizory, lodówki, sprzęt grający, ogrzewanie oraz podzielono przestrzeń na 3 oddzielne kabiny dwu-osobowe ( 2 na rufie i 1 na dziobie). Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy w pełni wyposażony kambuz, podstawowe środki czystości (bio) oraz małą niespodziankę na przywitanie. Życie na pokładzie ułatwia bimini, które jest tak zaprojektowane, aby umożliwiać ochronę przed deszczem lub palącym słońcem nie tylko podczas postoju , ale także podczas żeglowania. Bimini można połączyć ze szprycbudą i wtedy otrzymujemy wygodną i bezpieczną przestrzeń do biesiadowania portowego.Manewrowość w porcie zdecydowanie poprawiają silniki strumieniowe połączone ze skrętnymi silnikami . Każda jednostka posiada koło sterowe ze wspomaganiem hydraulicznym oraz elektryczny zapłon silnika. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, którzy również specjalizują się w wynajmie jachtów żaglowych (takich trochę mniejszych), poszerzamy ofertę, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych klientów. Polecamy jachty żaglowe Sedna 26, Antila 26 CC, Maxus 26, Twister 780. 

Przypominamy