Galeria jachtów

Jacht Tes 32 Eldorado

Jacht Tes 32 Full Wypas

Jacht Tes 32 Rarytas

Jachty Tes 32 Dreamer to bardzo popularne jednostki na Mazurach. Nie dość, że stabilne i komfortowe to jeszcze fajnie pływają. Tes 32 Dreamer jest wybierany głównie przez rodziny z dziećmi. Małe żeglarki i żeglarze uwielbiają 3 zamykane kabiny pod pokładem, a ich rodzice doceniają  bezpieczne, wysokie półpokłady na zewnątrz. 

Linia jachtu Tes 32 , jest doskonale znana wszystkim bywalcom jezior i nie sposób pomylić jej z inną jednostką. Konstrukcja tesa charakteryzuje się imponującym momentem prostującym. Dzięki temu, Tes 32 Dreamera zaliczany jest do  grona najbardziej statecznych i bezpiecznych polskich jachtów żaglowych. W związku z tym doskonale nadaje się do rejsów zarówno po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich. 

Tes 32 czarter to wspaniały żeglarski urlop bez rozczarowań. Wybierając nasze jachty nie natkniesz się na luźne wanty, niedokręcone ściągacze czy zagrzybione bakisty. Staramy się, aby jachty były bardzo czyste i sprawne. Tes 32 dreamer czarter Mazury – zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, gdyż tylko w taki sposób możemy zdobywać polecenia i dobre opinie w sieci. 

Czarter Tes 32 Mazury – zapraszamy!!!

Oceń strone