Nautika 1080 Soley

nautika-1000-soley-na-wodzie
wnętrze-jachtu-nautika-1000-soley
nautika-1000-soley-wygodny-pokład-słoneczny-na-dziobie
previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Nautika 1080 czarter – najważniejsze wyposażenie jachtu

Wybierz Nautika 1080 czarter z bardzo bogatym wyposażeniem w najniższej cenie!

Silnik diesel 30 KM, który spali niecałe 3 l na godzinę, 2 stery strumieniowe, 3 zamykane kabiny 2-osobowe+ mesa z 2-osobowym spaniem, kabina z WC morskim elektrycznym, prysznic, ciepła woda, pełne cabrio z moskitierami, 2 wygodne fotele , materace w kokpicie i na dziobie, mapa TAIDER+GPS.

nautika-1000-czarter-widok-na-sterówkę-wyposażoną-w-GPS-joystiki-do-sterów-strumieniowych-wskaźniki-poziomu-cieczy

Nautika 1080  – sterowanie

Nasza Nautika 1080 Soley zasilana jest cichym, ekonomicznym silnikiem diesla o mocy 30 KM. Sterowanie wspomagane jest pompą hydrauliczną. Średnia ilość paliwa potrzebna do godzinnego pływania to ok 2,8 L.

W związku z powyższym, houseboat Nautika 1000 staje się idealną propozycją na spędzenie urlopu polegającego na zwiedzaniu Mazur. Prosta, a jednocześnie innowacyjna konstrukcja tej jednostki, z łatwym dostępem na pokład budzi największe zainteresowanie wśród rodzin z małymi dziećmi i osobami starszymi.

Nautika 1080 Soley – zabudowa wnętrza

Pod pokładem jachtu znajduje się obszerna messa z bardzo wygodnym i bogato wyposażonym kambuzem (szuflady na prowadnicach, lodówka 65 l otwierana do przodu, duży zlew dwu-komorowy, talerze, sztućce, garnki, kieliszki, patelnia, durszlak oraz półki i szafki). W messie mamy do dyspozycji rozkładany stół, przy którym można usiąść –  od strony kambuza: na wygodnej, tapicerowanej pufie (2 osoby), lub na kanapie po przeciwnej stronie (4-5 osób).

nautika-1000-czarter-zabudowa-pod-pokłademKanapa w messie jest rozkładana i w razie potrzeby mogą na niej spać wygodnie 2 osoby dorosłe.

Poza messą, na pokładzie Nautiki 1080 znajdują się jeszcze 3 zamykane kabiny sypialniane – 2 rufowe (2- osobowe) oraz jedna dziobowa – mogą tam spać 2 osoby dorosłe+dziecko -jest naprawdę szeroka.

Do dyspozycji naszych gości mamy również kabinę WC wyposażoną w prysznic oraz WC morskie , elektryczne. 

nautika-1000-czarter-kabina-wc

UWAGA :  czarter Nautika 1080 Soley możliwy jest bez tzw patentu, ale TYLKO w wypadku przedstawienia wiarygodnych referencji z poprzedniego czarteru łodzią o podobnych gabarytach. W pozostałych przypadkach wymagamy min patent żeglarski lub motorowodny.

Nautika 1080 S to idealny kompromis pomiędzy funkcjonalnością, przestrzenią i estetyką. Zerknij na wyposażenie, a dowiesz się, że manewrowanie tym jachtem ułatwią Ci 2 stery strumieniowe oraz echosonda. Wypoczniesz i opalisz się dzięki dużej ilości materacy na dziobie oraz w kokpicie. Ugotujesz ulubiony posiłek korzystając z bardzo dobrze rozplanowanego i wyposażonego kambuza. Zapraszamy!

Nautika 1080 Czarter – Wyposażenie PONADSTANDARDOWE

 • Silnik diesel Nanni 30 KM
 • DWA mocne stery strumieniowe (na dziobie i na rufie)
 • Echosonda
 • GPS + tablet z zainstalowaną mapą TAIDER
 • Ciepła woda, prysznic
 • Lodówka elektryczna 64 otwierana do przodu
 • ( mrozi kostki lodu)
 • WC morskie elektryczne z maceratorem
 • Bojler z ciepłą wodą
 • 2 fotele sternika
 • 2 okna otwierane w sterówce
 • Prysznic pokładowy
 • wydłużona platforma kąpielowa z drabinką

Wyposażenie STANDARDOWE

Materace kokpitowe i dziobowe, Telewizor, Audio, gniazda ładowania tel. Kom, Instalacja 230V, Kuchenka gazowa dwupalnikowa, Zlew dwukomorowy (ciepła woda), instalacja wody pitnej, środki ratunkowe, środki czystości, wszystkie kabiny wentylowane i ogrzewane, w pełni wyposażony kambuz (patelnie, kubki, kieliszki, sztućce, garnki), ubezpieczenie jachtu i silnika, składany stół kokpitowy+ 2 fotele składane.

marigo-czarter-mazury-kontakt