O nas

Historia naszej firmy sięga pamiętnych wakacji w roku 1995, kiedy to zaraz po kursie żeglarskim, ruszyliśmy na podbój Mazur. Tata naszego dobrego kolegi posiadał już wtedy jacht na wynajem i dzięki temu mogliśmy na nim żeglować do woli ( jak tylko był wolny od czarteru oczywiście). Był to legendarny Orion o mistycznej nazwie OndynaWynajem jachtu w owych czasach był dość nietypowym zajęciem. Jednakże taka forma zarobkowania zapadła nam wtedy głęboko w pamięć i po kilku latach ciężkiej, wakacyjnej orki na polach norweskich, postanowiliśmy zainwestować w swój pierwszy, wymarzony jacht.
 
 
Było ciężko, ale….
 
Motywacja była ogromna, ponieważ obliczyliśmy, że nasza pierwsza w życiu łódź powinna zarobić tyle, co jedno z nas przez całe 4 miesiące wakacji w Norwegii…Zatem zabraliśmy się ostro do pracy, wiele robiliśmy sami i w skrócie dostaliśmy niezłą nauczkę od życia, bo nasz pomysł na small biznes okazał się niezłym wyzwaniem. Ostatecznie nasza pierwsza, wymarzona łódka, na którą wydaliśmy absolutnie wszystkie oszczędności, stanęła na wodzie jeziora Ryńskiego w kwietniu 2002 roku.
 
Ten jacht w owych czasach naprawdę robił wrażenie!
 
Bo nasze wyśnione Tango 780 FS wyróżniało się wtedy najwyższym masztem w porcie i wzbudzało spore zainteresowanie swoją sylwetką i długością. Często zastanawiam się teraz, jaki jacht musielibyśmy zwodować w obecnych czasach, aby wzbudzić zainteresowanie?
 
Nasz pomysł okazał się sukcesem
 

Po pierwszym sezonie, który był całkiem udany ( bo w tamtych czasach marketing ograniczał się tylko do zamieszczenia ogłoszenia na portalu mazury.info), dokupiliśmy kolejne Tango 780.. I tak się zaczęło…Ponoć jak się już zacznie, to nie można skończyć. Przynajmniej nie znam takiej sytuacji wśród znajomych z branży, że ktoś porzucił to wspaniałe zajęcie 😉 Większość postawiła na rozwój, podobnie jak my korzysta z dofinansowań unijnych i jakoś ciągnie ten „wóz”.  Nasz „wóz” przewiózł do tej pory setki gości, przerobiliśmy w sumie 16 jachtów- głównie jachty typu Tes 32 Dreamer, Twister 780, Antila 33 oraz motorowo spacerowe.

Naszym celem jest zapewnienie Ci spokojnego urlopu bez rozczarowań.

Dlaczego warto nam zaufać?
• Posiadamy doświadczenie w czarterach od 2002 roku
• Sami obsługujemy naszych klientów i nasze jachty
• Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną (wyższe wykształcenie) oraz żeglarską (patenty żeglarskie i motorowodne)
• 80% naszych klientów, to osoby z tzw polecenia i powracający goście
• Nasze jachty wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wyglądem i bogactwem wyposażenia, ale również czystością
• Co roku przybywa nam nowych klientów o ok. 20 %

 
Zapraszamy do obejrzenia naszych jednostek  – w sezonie w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 10-15, poza sezonem po uzgodnieniu telefonicznym. Poznajmy się 🙂 Ahoj!

Marigo Czarter