biuro@marigo.pl
Zadzwoń +48 691 612 066

Oferta dodatkowa

Wieże wakeboard

wake mazury


« 1 z 2 »

Świadczymy usługi w zakresie wykonania artykułów ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Projektujemy rozwiązania ze stali na jachtach motorowych jak i żaglowych (po przesłaniu wymiarów wykonujemy projekt i wizualizację komputerową gratis).

Specjalizujemy się w produkcji wież do holowania wake’ów, czy narciarza oraz daszków bimini na indywidualne zamówienia.

Jesteśmy w stanie wykonać wieże, daszki bimini, trapy idealnie pasujące do jachtu na tzw ” odległość”- po przesłaniu wymiarów i konsultacji telefonicznej.

Do produkcji używamy tylko najlepszych materiałów typu Sunbrella i Masacril, które sa wysoce odporne na wodę oraz promieniowanie UV (nie bladną).


Czy chcesz odmienić swój jacht??? Dzięki nam Twoja motorówka nabierze sportowego wyglądu oraz wyróżni się wśród innych.
Wakeboarding staje się coraz bardziej popularny i modny…

WIEŻA WAKEBOARD na wymiar idealnie dopasowana do Twojej motorówki !
Wieże WAKEBOARDOWE i do holowania narciarza –  jako producent, jesteśmy w stanie spełnić Twoje wizualizacje. Jeśli ich nie masz, zaproponujemy Ci odpowiednie i atrakcyjne rozwiązania.

DORADZAMY
PROJEKTUJEMY
WIZUALIZUJEMY

Wieże wakeboard przez nas produkowane wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej , średnica rury fi 25-50. Są to bardzo solidne i mocne konstrukcje, a przy tym wyróżniające się wyjątkową stylistyką.

Po przesłaniu przez Państwa zdjęć jachtu i wymiarów , wykonujemy wycenę , a następnie wizualizację- projekt komputerowy 3D. Staramy się aby projekt spełniał wszystkie Państwa oczekiwania; chcemy aby produkt był zarówno funkcjonalny jak i estetyczny. Cena wieży zależy od ilości użytego materiału.

Oferujemy także montaż wykonanych przez nas wyrobów.
Serdecznie zapraszamy do zakupów! Służymy pomocą pod numerem telefonu:
693 734 645

 

Bimini


« 1 z 2 »

Nasze wyroby wykonujemy po podaniu przez klienta danych dotyczących długości, wysokości oraz rozpiętości dachu. Po przesłaniu zdjęć lub rysunku jesteśmy w stanie zaproponować projekt komputerowy 3D gratis.
Średnice stosowanych rur to:
fi 25- bimini
fi 40-platformy kąpielowe lub wieże “ozdobne”
fi 50 wieże do ciągania narciarza lub wake’a.
Cena wyrobu zależna jest od ilości użytych materiałów i jest ustalana indywidualnie na podstawie zaakceptowanego projektu.

BIMINI oraz namioty CABRIO do wszystkich typów jachtów (tylko najlepsze materiały, czyli stal nierdzewna lub kwasoodporna+materiał wysoce odporny na działanie czynników atmosferycznych typu Sunbrella lub Masacril- uważaj na tanie Bimini sprzedawane na Allegro: rurki aluminiowe bardzo szybko się wyginają, już przy większym wietrze, nie mówiąc o szybszym pływaniu… Materiał użyty do uszycia daszku lub CABRIO też musi być najwyższej jakości, w innym wypadku już nawet po 1 sezonie wyblaknie, porozciąga się i poprzeciera. Zatem kupując tańsze zamienniki, tylko pozornie oszczędzasz. Nasze produkty objęte są GWARANCJĄ, na wszystkie wystawiamy faktury VAT, ponieważ od lat 12 jesteśmy legalnie działającą firmą i dbającą o jakość produktów oraz przede wszystkim ZADOWOLENIE klienta. Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu, ponieważ każdy projekt dopracowujemy wspólnie z klientem, do czasu pełnego zadowolenia i zaakceptowania pomysłu.

ZAPRASZAMY!

Chętnie udzielę informacji pod numerem telefonu
693 734 645