Ryn Ekomarina

Kontakt 87 4207049 Głębokość1.5 m
-2.5 m
Ceny Cumowania50 zł+
10 zł osoba

Ekomarina Ryn – nowoczesny port położony trochę na uboczu szlaku, ale za to w samym centrum miejscowości Ryn. Jest to bardzo nowoczesny i  ekologiczny mazurski port, który został wybudowany dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Jest tu 60 miejsc do cumowania. Każde miejsce wyposażono w instalacje wodne i elektryczne. Port przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Ekomarina port Ryn Ceny 2024

Prąd: 20 złPrysznic: 10 złStacja: 500 mWi FI
Woda: 5 złWC: gratisPrzystosowanoSklep: 150 m
Zlewnia WC: 5 złPlaża: 300 mSlip: 30 złZamek
Odsysarka: 10 złRestauracja: 50 m

Ekomarina Ryn wspaniale wpisuje się w zmodernizowane nabrzeże miasteczka i jest jego naturalną wizytówką.

Panuje tu spokojna atmosfera, a w pobliżu znajdują się bardzo przyjemne restauracje oraz słynny zamek. Wszystkie atrakcje Rynu na wyciągnięcie ręki. Można zrobić zakupy w Biedronce (ok 400 m oraz bliżej w centrum, w mniejszych sklepikach). Stacja paliw za Biedronką (jakieś 500 m od portu) lub na wylocie z Rynu do Giżycka (jakieś 700 m od portu).

Ryn położony jest nad długim jeziorem rynnowym należącym do kompleksu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Sporo firm oferujących czartery jachtów znalazło tu swoją bazę. W ekomarinie Ryn, podobnie jak w innych tego typu portach, do dyspozycji pompy do odsysania nieczystości z jachtu, nowoczesne sanitariaty, pralnia i suszarnia.Tuż przy budynku z sanitariatami o bosmanatem powstał niedawno budynek z niewielką restauracją i lodziarnią.

Port Ryn atrakcje:

  • Zamek Ryn
  • Wiatrak typu holenderskiego
  • Gościniec Ryński Młyn (dobre jedzonko)
  • Promenada nad jeziorem Ryńskim

5/5 - (2 votes)
Polub nas na Social Media i bądź na bieżąco z Informacjami z Mazur oraz Najlepszymi Ofertami Czarteru

Dodaj komentarz