Jacht Tango 33 czarter Mazury

Czarter Jachtu Tango 33 Mazury

Największy, super komfortowy i luksusowy jacht Tango 33 czarter na Mazurach, port Sztynort. W porównaniu do bardzo popularnych na Mazurach jachtów typu Maxus 33, jacht ten jest dużo lepiej wyposażony i mamy nadzieję, że dzięki temu spełni wymagania najbardziej wymagających żeglarzy. Proszę zerknąć poniżej na szczegółowy opis wyposażenia.

czarter-Tango33-mazury

 

Kliknij buton i zapytaj o termin i rezerwację

REZERWACJA

 

 Jest to największy jacht z rodziny Tango, zaprojektowany przez Andrzeja Skrzata i bardzo dobrze przyjęty zarówno na akwenach morskich jak i śródlądowych. Jacht Tango 33 wyróżnia się nowoczesną linią i wysmakowaną stylistyką. Idealnie nadaje się na wynajem, ponieważ posiada znakomite parametry bezpieczeństwa i dzielności morskiej. Wnętrze oraz niektóre rozwiązania zewnętrzne tego egzemplarza zostały specjalnie przystosowane do specyfiki czarteru jachtów 32 i 33- stopowych na Mazurach.

 

Ze względu na gabaryty jednostki, zastosowano na tym jachcie następujące wspomaganie manewrowania w portach: silnik skrętny ze sterem, koło sterowe na siłowniku hydraulicznym oraz ster strumieniowy na dziobie. Rufa jest tu częściowo zabudowana, co zdecydowanie poprawia jakość żeglowania z małymi dziećmi. Jeśli planujesz rejs z dziećmi , to przeczytaj koniecznie porady zawarte tutaj:

http://marigo.pl/entry/blog/7-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-zanim-zdecydujesz-sie-na-wynajem-jachtu-i-zabierzesz-dzieci

 

 Wnętrze jachtu Tango 33 jest zdecydowanie bardziej przestronne niż wnętrze jachtu Tes 32. Zabudowa na 4 kabiny zamykane : 2 rufowe, 1 dziobowa i 1 wc+prysznic. Bardzo funkcjonalny i ergonomiczny kambuz.

Zatem jeśli lubisz się wyróżnić, lubisz komfort i nowoczesne oraz ergonomicze rozwiązania, to wybór naszego jachtu Tango 33, który czeka na Ciebie w porcie Sztynort, będzie strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Tango 33 czarter - wyposażenie:

 

Silnik MERCURY 15 KM w studzience, rozruch elektryczny, manetka

  Wyposażenie pokładowe (stolik, uchwyty na napoje, wygodne oparcie dla sternika), ratunkowe i kambuzowe (naczynia , sztućce (na 9 osób) , garnki, patelnia)

Rolfok (sztywny sztag)

Lazy Jack

Bramka do kładzenia masztu - 8-krotne przełożenie na rolkach

Miecz uchylny nie sprawiający problemów z wyciąganiem (lekki)

Sztorm  relingi

Instalacja wodna (w tym woda zaburtowa i woda ciepła), gazowa i elektryczna

Wszystkie fały sprowadzone do kokpitu

Drabinka rufowa

Gniazdo 12 V i USB 

Tent w postaci dopinki do szprycbudy i bimini

Instalacja 230 V

WC Morskie 

Teak w kokpicie

jacht-tango-33-rozkład

Koło sterowe (siłownik hydrauliczny)

Lodówka  65 l - 12/220 V - otwierana do przodu, mrozi kostki lodu

Telewizor +wejście USB

3 zamykane kabiny

Radio Cd/ mp3/USB

Ogrzewanie

Ster strumieniowy

Głośniki w kokpicie

Echosonda / log

Prysznic zewnętrzny i wewnętrzyny

Szprycbuda

Bimini

 

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.