Lodówka elektryczna,
Płyta gazowa,
Zlew,
Czajniki ,
Talerze,
Garnki,
Sztućce,
Kran z ciepłą i zimną wodą,
Instalacja wodna,
Zbiornik wody pitnej,
Instalacja ciepłej wody, bojler,
Instalacja elektryczna 230V/12V,
Rozdzielnia elektryczna,
Wyłącznik główny prądu,
Oświetlenie wnętrza typu LED,
Gniazdo 12V,
Gniazdo 230V

NAUTIKA 1000 czarter – Justynka i Agatka ( 2 jednostki)– jedne z największych i najwygodniejszych jachtów typu houseboat na Mazurach!

 

Jachty w ofercie naszego partnera Elja Yacht

ELJA S.C.
15-660 Białystok
ul.Witosa 21/18

eljamazury@gmail.com
tel. +48 692-46-38-38

 

Jacht Nautika 1000 jest bardzo obszerny, wygodny i stabilny. Poruszając się po nim w kilka osób nie powoduje zagrożenia, że nie możemy się wyminąć, czy stwarzać groźne sytuacje, aby przejść obok siebie w niewygodnych pozycjach bez szwanku. Jacht zabezpieczony jest dookoła relingiem, który pozwala na bezpieczne poruszanie się po nim nawet w czasie pływania. Dodatkowo jacht posiada specjalne uchwyty w części zadaszenia, które zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po nim.

Stabilność to podstawa bezpieczeństwa każdego jachtu. Stanie na burcie jachtu nawet w kilka osób nie powoduje niebezpiecznych przechyłów stwarzających zagrożenie wypadnięcia. Wygoda i rozkurczenie to następna zaleta jachtu NAUTIKA 1000. W części górnej pokładu w tak zwanej sterówce znajduje się rozkładany stolik i wygodne miejsca dla 8 osób. Wysokość sterówki wynosi 2,2m, gdzie nawet wysokie osoby mogą poruszać się w pozycji wyprostowanej. W upalne Mazurskie dni i noce jest to idealne miejsce do spożywania wspólnych posiłków i wypoczynku przy ulubionej książce czy grach zespołowych. Duże przeszklone szyby zapewniają doskonały widok na otaczający nas krajobraz Wielkich Jezior Mazurskich. W dolnej części pokładu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób. Znajduje się w niej wersalka, rozkładany stolik, ława, telewizor z radiem, lodówka, zlew, kuchenka gazowa, zestaw obiadowy i kawowy dla 10 osób, oraz miejsce do przygotowywania posiłków. Z aneksu kuchennego jest wejście do 3 zamykanych kajut i łazienki. Łazienka składa się z automatycznej toalety morskiej, umywalki, prysznica. Podgrzewana woda w bojlerze zapewnia ciepłą wodę na toaletę dla całej załogi. Kajuta dziobowa przeznaczona jest szczególnie dla osób starszych gdyż można poruszać się w niej w pozycji stojącej. Dwie kajuty rufowe są 2 osobowe i do spania trzeba wejść w pozycji pochylonej. Nie mniej jednak jest szeroka, przestrzenna i nasłoneczniona. We wszystkich pomieszczeniach jachtu znajdują się nawiewy do ogrzewania w przypadku zimnych dni.

Ogrzewanie WEBASTO sterowane jest automatycznie w zależności od warunków pogodowych i zapewnia komfort temperaturowy dla wszystkich pomieszczeń.

Na jachcie znajdują się 3 zbiorniki na ciecze. Jeden zbiornik 100L na brudną wodę tylko z toalety. Wskaźnik na tablicy rozdzielczej informuje nas o stanie zapełnienia i konieczności jego opróżnienia. Opróżnianie odbywa się w porcie przy użyciu specjalnej pompy po uprzednim zawiadomieniu Bosmana o takiej potrzebie. Zbiornik 200L na wodę użytkową do bieżących potrzeb sanitarnych. Poziom napełnienia kontrolujemy na wskaźniku na tablicy rozdzielczej. W przypadku minimalnego poziomu wody uzupełniamy go wykorzystując do tego celu krany ze szlauchami znajdujące się przy miejscach parkingowych jachtów w porcie. Trzeci zbiornik 100L to zbiornik z paliwem. Tak jak w poprzednich przypadkach poziom paliwa kontrolujemy na wskaźniku na tablicy rozdzielczej. Jacht zużywa 3l/h.

Tak w dużym skrócie opowiedziałem o zaletach i wygodach jachtu, NAUTIKA 1000 który mamy w swojej ofercie dla Państwa.

Sterowanie

Na koniec zostawiłem dla wielbicieli starowania i kierowania jachtami krótką obsługę techniczną pływania takim jachtem, która przynosi dużo radości i podnosi prestiż dla sternika w stosunku do pozostałych członków załogi. Mimo swoich dużych gabarytów i sprawiania wrażenia pokaźnych rozmiarów jacht wyposażony jest w nowoczesne systemy ułatwiające sterownie nim nawet w ciasnych portach, co sprawia, że jest przyjazny dla każdego. Pierwsze instruktaże manewrowe udzielane w porcie prawie od razu pozwalają nawet niewprawionym klientom pozbyć się stresu i nabrać zaufania i pewności do prowadzenia takiej jednostki. Wszystko to za pomocą sterów strumieniowych, dziobowego i rufowego. Dzięki nim możemy płynąć bokiem w lewą lub prawą stronę jak i kręcić się dookoła. Pozwala to na łatwe cumowanie w portach przy pomostach nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Przy parkowaniu wprawiony sternik jest w stanie sam dobić do pomostu i bezpiecznie zacumować jacht bez pomocy osób trzecich. Dokładając naszych starań sprawimy szanowny kliencie, że nabierzesz doskonałego doświadczenia w obsłudze naszego jachtu, tak, aby Ty i Twoi przyjaciele mogli przeżyć niezapomniane chwile radości ze spędzenia wakacji na Maurach na naszych jachtach NAUTIKA 1000. Serdecznie zapraszamy w nadchodzącym sezonie.

 

Czarter Mazury Nautika 1000 w ofercie naszego partnera .

Bezpośredni link z opisem, cennikiem oraz kontaktem do Armatora poniżej

http://czarter-jacht-mazury.pl/jachty-motorowe/nautika-1000

Model: Nautika 1000
Typ łodzi: houseboat
Nazwa łodzi: Justynka
Długość: 10,5 m
Szerokość: 3,45 m
Zanurzenie: 0,65
Wysokość w kabienie: 2,2 m
Rocznik: 2011
Ilość osób: 8
Kabiny zamykane: 3
Silnik: Stacjonarny
Napęd: Śruba
Moc silnika: 30 kM
Sterowanie: Kierownica
Balast: 400 kg
Waga: 5000 kg
Zbiornik paliwa: 100 l
Zbiornik wody: 200 l
Zbiornik na fekalja: 100 l
Ogrzewanie: Webasto ROPA
Toalet: 1
Typ WC: Toaleta morska

 • Port macierzysty EKOMARINA
 • GIŻYCKO  keja A nr 15
 • Wymagane dokumenty przy odbiorze
 • jachtu: dowód osobisty+patent
 • Jacht wypływający w rejs otrzymuje
 • gratis:
 • Nabitą butlę gazową
 • Naładowany akumulator
 • Podstawowe środki czystości
 • Wodę pitną
 • Dodatkowo: toalety, prysznice, prąd,
 • woda i cumowanie w porcie również
 • GRATIS.