Sztynort Koncerty 2024


Sztynort– koncerty nie tylko szantowe, ale również rockowe i bluesowe. Jeśli zdecydujesz się na czarter jachtu motorowego lub łodzi żaglowej, koniecznie odwiedź największy port na szlaku WJM i korzystaj z bogatej oferty przygotowanej na sezon 2024. Koncerty w Sztynorcie odbywają się na scenie zlokalizowanej tuż przy sklepie lub w restauracji Baba Pruska. Bardzo często można liczyć na after party w słynnej Zęzie ;-)Poniższą listę aktualizujemy na bieżące, w miarę dostępu do informacji o nowych koncertach.

Kontakt w sprawie koncertów:
komórka: +48 663 427 782

CZARTER SZTYNORT: +48 691 612 066

  

ZOBACZ TAKŻE SZANTY MAZURY – inne porty:

Szanty Giżycko

Szanty Wilkasy

Szanty Węgorzewo

Szanty Mikołajki

Sztynort koncerty od lat przyciągają rzesze wielbicieli muzyki szantowej na Mazurach. Wynająłeś jacht i chcesz się dobrze zabawić?- koniecznie zapłyń do portu Sztynort na koncert. To dobry sposób na niezapomniany żeglarski wieczór w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Osobom czarterującym jachty na Mazurach życzymy miłej zabawy – Załoga Marigo Czarter.

W dniu, kiedy odbywa się koncert, w Sztynorcie przybywa jachtów przy kejach, bo większość żeglarzy odpoczywających na Mazurach wie, że warto tu zapłynąć aby posłuchać dobrej muzyki.

Sztynort koncerty najbardziej popularne to : Korycki&Żukowska, Koval, Mietek Folk, Załoga dr Bryga, Mietek FOLK , Grzegorz Polakowski