Ahoj! Tu Gosia i Mariusz - założyciele i właściciele firmy Marigo Czarter na Mazurach. Na tym blogu chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z zagadnieniem, jakim jest właśnie czarter jachtów na Mazurach ( robimy to już ponad 10 lat), podpowiemy Wam jak okiełznać techniczne aspekty połączone z wynajmem jachtu, opiszemy i zrecenzujemy porty oraz tzw dzikie miejsca do zacumowania jachtu, zaproponujemy kilka fajnych tras na czarter w rejonie WJM, jak również wypowiemy się na tematy związane z ochroną i poszanowaniem środowiska naturalnego w naszym regionie. Niestety, poprzez niewłaściwe korzystanie z tych wspaniałych zasobów, coraz trudniej jest wykąpać się w czystej wodzie lub zejść z jachtu na ląd nie wdepnąwszy w.....(sami wiecie co :-( Pomóżcie nam, poprzez swoje komentarze budować świadomość w ludziach do tego, aby dbali o to,co najcenniejsze wokół nas, o nasze cudne Mazury! :-)

                                                                                                                 czarter mazury

 

MARIGO.PL


 

Małgorzata

Małgorzata

Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu oraz filologii angielskiej. Na co dzień dba o wizerunek i promocję firmy w sieci oraz organizuje sprzedaż czarterów.

 

 

 

 


Jesteśmy parą, którą połączyło żeglarstwo ponad 20 lat temu. Naszą firmę stworzyliśmy praktycznie od zera w 2002 roku. Z oferty czarteru naszych jachtów skorzystało już setki żeglarzy. Ciągle czytamy, uczymy  się, podpatrujemy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, którzy nigdy nie są dla nas anonimowi (jak w dużych firmach czarterowych) tylko traktujemy ich jak naszych gości.  Dodatkowo, w ciągu tych wszystkich lat z jachtami na wynajem, rozwinęliśmy produkcję wyrobów ze stali nierdzewnej-wszystkie okucia do jachtów oraz daszki bimini i wieże wakeboard. Rozwinięcie naszej historii z czarterami jachtów na Mazurach tutaj.


 

 

 

 

 

 

 

Mariusz

Mariusz

Wyższe wykształcenie techniczne pozwoliło mu na opanowanie wszelkich niuansów związanych z doborem, montażem i utrzymaniem całego wyposażenia na jachtach.
  • tel. +48 691 612 066

ikona-telefon

 

KONTAKT Z NAMI


 


Kontakt

tel: 691-612-066

@: biuro@marigo.pl


 


Port Baza

Port Sztynort

Tiga Yacht


 


Adres Siedziby

Kętrzyn

ul. Parkowa 2


 

© 2015 Marigo.pl. All Rights Reserved.